SHPALLJE REZULTATI PËRFUNDIMTAR, PËR KATEGORINË E ULËT DHE TË MESME DREJTUESE

Në zbatim të nenit 26 tëLigjit nr.152/2013 datë 30.05.2013 “Për Nëpunësin Civil”, i ndryshuar dhe Kreut II të Vendimit Nr. 242 datë 18.03.2015 të Këshillit të Ministrave “Për plotësimin e vendeve të lira në kategorinë e ulët dhe të mesme drejtuese”,

Bashkia Shkodër shpall rezultatet përfundimtare të proçedurës së lëvizjes paralele, për kategorinë e ulët dhe të mesme drejtuese pa asnjë kandidat të përzgjedhur, për pozicionet:

• Përgjegjës Njesia e Monitorimit te Sherbimeve Publike, Drejtoria e Shërbimeve Publike, ndjekjes së Investimeve të infrastruktures.

pa asnjë kandidat të kualifikuar.

• Përgjegjës Sektori për Emergjencën dhe Mbrojtjen Civile, Drejtoria e Shërbimeve Publike, ndjekjes së Investimeve të infrastruktures

pa asnjë kandidat të kualifikuar.

Plotësimi i vendeve vakante për kategorinë e ulët dhe të mesme drejtuese do të bëhet nëpërmjet proçedurës së ngritjes në detyrë.